arrow bounce

Rozsiřujeme flotilu - máme volné kapacity na frigo přepravy po CR a okolních státech

21.12.2023

Máme volné kapacity na frigo přepravy kamionem 24tun, gps, v okolí Prahy, případně celá CR a okolní státy. Brzy možnost dvouteplotního friga.

Volné skladovací kapacity i s případným rozvozem

21.12.2023

Nabízíme volné skladovací kapacity v Syrovicích u Brna nebo v Praze, suché sklady. Umíme zajistit i návoz případně rozvoz zboží. V případě zájmu volejte 735173770

Volšatrans - vnitrostátní a mezinárodní doprava

Vážení návštěvníci,
dovolte mi, abych Vám touto cestou v krátkosti představil naši společnost.

Luděk Volšička - VOLŠATRANS je výhradně českou firmou s ryze českým kapitálem, působící na přepravním trhu od jejího založení v roce 1997. Původně byla společnost orientována jen na dovoz a rozvoz kusových zásilek, distribuci a náhradní leteckou dopravu pro letecké společnosti. Aktuálně zajištujeme přepravu drahého/nebezpečného zboží po Evropě a České republice, rozvážíme zboží po celé republice a jsme specializováni na rozvoz zboží v okolí ale i centru Prahy.

Mezi naše dlouholeté partnery patří  velké české i zahraniční firmy, ale i menší výrobci, kteří využívají služeb vytěžovacího střediska. Většina zákazníků je spjatá s naší společností řadu let a naše spolupráce se vyvíjí a odráží jejich aktuální potřeby.

Náš vozový park se skládá z vozidel od dodávek 1,1t přes sóla různých rozměrů a tonáží až po plachtové a frigo návěsy do 24t. Veškerá vozidla mají sledování GPS s navigací. Část vozidel je vybavena ADR, TSR, vše dle požadavků našich zákazníků.